Máme polovinu dubna a za sebou tři závody.

Jak se z vašich reakcí zdá, naše stránky nejsou zcela zbytečné. Alespoň, pokud jde o termíny závodů a jejich změny (viz poslední dvě upozornění). Abychom dokázali lépe jak sloužit vám – závodníkům, tak i vám – pořadatelům, rád bych vás poprosil, věnujte větší péči registraci k závodům.

Jak kdosi pravil, je nás „pět a půl“ a pro řadu z nás je motivací pro účast na závodech nejen vzdálenost od místa bydliště, ale i počet přihlášených. Logicky. Nepojedu 300 a více km, abych si pojezdil v „houfu“ čtyř lodí. To budu raději sekat trávu……. Pokud ale na rcsailing.cz uvidím reprezentativní seznam účastníků, plný zvučných jmen, neváhám a jedu, ať to stojí, co to stojí….

Dokážu pochopit, že pro členy pořádajícího klubu může být paralelní přihlašování poněkud „opruz“, ale z důvodů výše uvedených prosím, najděte chvilku a zaregistrujte se zde, v sekci „kalendář závodů“. Všem ostatním to dá signál, že se nejedná o „soukromou grilovačku“, ale o plnokrevné závodní klání. Jako vedlejší produkt pak pořadatel obdrží – ke dni uzávěrky přihlášek – i pěknou excel tabulku se seznamem přihlášených, jíž lze použít přímo pro tisk startovních listin.

 

Přeji nám všem úspěšnou a pohodovou sezonu a NEVÁHETE S REGISTRACÍ

 

Jan Hyk CZE134

Categories:

Tags:

No responses yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.