Jak se zdá, začíná se situace kolem virové epidemie poněkud uklidňovat. Dnes se v mediích objevila informace o otvírání hranic se Slovenskem při pobytu do 48 hodin. V těchto souvislostech by snad mohlo být na čase, pobavit se o dalším průběhu závodní sezony rychlostních RC plachetnic v roce 2020.

 

Myslím, že vhodný čas a místo pro úvahy co letos uspořádat a co vynechat bude na Regentu během Hacker cupu ve dnech 12. – 14.6. Jak jsem se díval na seznam přihlášených, budou tam skoro všichni kteří RG čka a Micro Magic jezdí, a hlavně všichni perspektivní pořadatelé závodů.

Chci tedy touto cestou poprosit pořadatele závodů v Olomouci, na Seči, Vavřinci a samozřejmě Regentu aby uvážili, zda jsou ochotni a schopni závody v letošní sezoně uspořádat a v jakých termínech by se to nejlépe hodilo. Vše můžeme na místě probrat a vytvořit aktualizovaný kalendář 2020.

Při úvahách o vhodném termínu mějte prosím na paměti, že řada českých závodníků se účastní i Slovenského poháru, kde jak jsem pochopil prozatím rámcově platí kalendář 2020, takže, bude-li to možné, snažme se vyvarovat kolizních termínů.

 

Těším se na setkání s vámi všemi

 

Honza Hyk CZE134

Categories:

Tags:

No responses yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.