všichni jsme v současné době limitováni celou řadou více či méně rozumných opatření a náš život se změnil. Naučili jsme se nosit náhubky, držet si odstup, mýt si ruce 27x denně a nechodit k lékaři s každou blbostí. Asi každému z nás corona něco vzala. Práci, možnost cestovat, stýkat se s přáteli, realizovat své koníčky…. Je jen na nás, aby nám i něco dala …..

V posledních dnech se zdá, že to snad, alespoň v Česku, nebude tak horké, jak se zprvu zdálo. Restrikce se uvolňují a život má naději vrátit se zvolna do obvyklých kolejí. Takže, přátelé, vraťme se i my k vodě.

 

Po dlouhých debatách a s přihlédnutím k vládnímu plánu uvolňování restrikcí jsme se rozhodli, že letošní sezonu rychlostních plachetnic zahájíme. Stane se tak závody RG65 – Hacker cup ve dnech 13. a 14. června na Regentu u Mariánských Lázní. V té době by už měla fungovat ubytovací a restaurační zařízení, takže o byt a stravu těch náročnějších bude postaráno. Ti méně nároční mohou stanovat přímo v arealu Yacht klubu na Regentu.

 

Nastal tedy čas odpovědně přistoupit k přípravě jak technické – někteří mají v lodích vodu ještě z loňska, tak i k treningu na vašich lokálních vodních nádržích a nádržkách. Termín se kvapem blíží a první nedočkavci jsou již přihlášeni. Z původního plánu uspořádat závody jako mezinárodní jsme sice museli ustoupit, o to více se však těšíme na setkání s vámi všemi, kteří dorazíte.

 

Detailní rozpis závodů zveřejníme v několika dnech.

 

Ahoj

Honza Hyk CZE134

Categories:

Tags:

No responses yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.